Diákolimpia

                                                           Diákolimpia 2020.
                                                                    Győr Olimpiai Sportpark
                                                                     2020. március 16-19.
                                                                                Időrend

2020.március 16. hétfő
10:00-12:00 MRGSZ Díjátadó Ünnepség
12:30 Bírói értekezlet
13:00-13:10 I. osztály 1-2 korcsoport szabad gyakorlatok
13:10-13:15 I. osztály 1-2 korcsoport karika melegítés
13:15-13:30 I. osztály 1-2 korcsoport karika gyakorlatok
13:30-13:35 I. osztály 1-2 korcsoport labda és buzogány melegítés
13:35-13:55 I. osztály 1-2 korcsoport labda és buzogány gyakorlatok
13:55-14:05 Csoportos gimnasztika I. szint 1 korcsoport melegítés
14:10-14:30 Eredményhirdetés I. osztály 1-2 korcsoport, Bírói értekezlet
14:30-14:45 Csoportos gimnasztika I. szint 1 korcsoport
14:45-14:55 Csoportos gimnasztika I. szint 2 korcsoport melegítés
14:55-15:05 Csoportos gimnasztika I. szint 2 korcsoport
15:05-15:15 Csoportos gimnasztika I. szint 3 korcsoport melegítés
15:15-15:20 Csoportos gimnasztika I. szint 3 korcsoport
15:20-15:30 Csoportos gimnasztika I. szint 4 korcsoport melegítés
15:30-15:40 Csoportos gimnasztika I. szint 4 korcsoport
15:40-15.50 Csoportos gimnasztika I. szint 5-6 korcsoport melegítés
15:50-16:00 Csoportos gimnasztika I. szint 5-6 korcsoport
16:00-16:10 Csoportos gimnasztika II. szint 1 korcsoport melegítés
16:10-16:30 Csoportos gimnasztika II. szint 1 korcsoport
16:30-17:00 Eredményhirdetés csoportos gimnasztika I. szint
17:00-17:10 Csoportos gimnasztika II. szint 2 korcsoport melegítés
17:10-17:45 Csoportos gimnasztika II. szint 2 korcsoport
17:45-17:55 Csoportos gimnasztika II. szint 3 korcsoport melegítés
17:55-18:05 Csoportos gimnasztika II. szint 3 korcsoport
18:05-18:15 Csoportos gimnasztika II. szint 4 korcsoport melegítés
18:15-18:25 Csoportos gimnasztika II. szint 4 korcsoport
18:25-18:35 Csoportos gimnasztika II. szint 5-6 korcsoport melegítés
18:35-18:50 Csoportos gimnasztika II. szint 5-6 korcsoport
19:15 Eredményhirdetés csoportos gimnasztika II. szint

2020.március 17. kedd
8:30 Bírói értekezlet, III. osztály 6 korcsoport melegítés
9:00-9:35 III. osztály 6 korcsoport minden szer
9:35-9:40 II. osztály 4 korcsoport karika és labda melegítés (Zsófi, Luca)
9:40-10:15 II. osztály 4 korcsoport karika és labda gyakorlatok
10:15-10:20 II. osztály 4 korcsoport kötél, buzogány és szalag melegítés
10:20-11:00 II. osztály 4 korcsoport kötél, buzogány és szalag gyakorlatok
11:00-11:10 III. osztály 5 korcsoport karika és labda melegítés
11:10-11:40 Eredményhirdetés III. osztály 6 korcsoport, II. osztály 4 korcsoport,
Bírói értekezlet
11:40-12:20 III. osztály 5 korcsoport karika és labda gyakorlatok (Nóri, Memi, Lili, Kata)
12:20-12:25 III. osztály 5 korcsoport kötél, buzogány és szalag melegítés
12:25-12:50 III. osztály 5 korcsoport kötél, buzogány és szalag gyakorlatok
12:50-13:00 II. osztály 3 korcsoport karika és labda melegítés (Viki, Ancsi)
13:00-13:30 Eredményhirdetés III. osztály 5 korcsoport
13:30-14:20 II. osztály 3 korcsoport karika és labda gyakorlatok
14:20-14:25 II. osztály 3 korcsoport kötél, buzogány és szalag melegítés
14:25-14:50 II. osztály 3 korcsoport kötél, buzogány és szalag gyakorlatok
14:50-15:00 Bírói értekezlet II. osztály 1 korcsoport, II. osztály 2 korcsoport, II. osztály 6
korcsoport,III. osztály 0 korcsoport minden szer melegítés,
15:00-15:30 Eredményhirdetés II. osztály 3 korcsoport
15:30-16:30 II. osztály 1 korcsoport, II. osztály 2 korcsoport, II. osztály 6 korcsoport, III.
osztály 0 korcsoport gyakorlatok (Kitti)
16:30-16:40 I. osztály 3-4-5-6 korcsoport karika és labda melegítés
16:40-17:00 Eredményhirdetés II. osztály 1 korcsoport, II. osztály 2 korcsoport, II. osztály 6
korcsoport, III. osztály 0 korcsoport
17:00-17:30 I. osztály 3-4-5-6 korcsoport karika és labda gyakorlatok
17:30-17:35 I. osztály 3-4-5-6 korcsoport kötél, buzogány és szalag melegítés
17:35-18:20 I. osztály 3-4-5-6 korcsoport kötél, buzogány és szalag gyakorlatok
18:30 Eredményhirdetés I. osztály 3-4-5-6 korcsoport

2020.március 18. szerda
9:30 Bírói értekezlet
10:00-12:00 III. osztály 3 korcsoport karika gyakorlatok (Dorina, Noncsi, Lora, Lau, Lina, Nina, Bobó, G. Laura, Jázi, M. Jázmin, Vitézke, Adél, F. Lili, Bora, Alma)
12:00-12:05 III. osztály 3 korcsoport labda melegítés
12:05-14:05 III. osztály 3 korcsoport labda gyakorlatok
14:05-14:10 III. osztály 3 korcsoport kötél, buzogány és szalag melegítés
14:10-14:40 III. osztály 3 korcsoport kötél, buzogány és szalag gyakorlatok
14:40-14:45 II. osztály 5 korcsoport karika és labda melegítés (Barbi)
14:45-15:30 Eredményhirdetés III. osztály 3 korcsoport, Bírói értekezlet
15:30-15:50 II. osztály 5 korcsoport karika és labdagyakorlatok
15:50-15:55 II. osztály 5 korcsoport kötél, buzogány és szalag melegítés
15:55-16:20 II. osztály 5 korcsoport kötél, buzogány és szalag gyakorlatok
16:20-16:30 III. osztály 4 korcsoport karika melegítés (Bius, Papp Zsófi)
16:30-16:50 Eredményhirdetés II. osztály 5 korcsoport
16:50-18:00 III. osztály 4 korcsoport karika gyakorlatok
18:00-18:05 III. osztály 4 korcsoport labda melegítés
18:05-18:45 III. osztály 4 korcsoport labda gyakorlatok
18:45-18:50 III. osztály 4 korcsoport buzogány melegítés
18:50-19:35 III. osztály 4 korcsoport buzogány gyakorlatok
19:35-19:40 III. osztály 4 korcsoport kötél és szalag melegítés
19:40-20:00 III. osztály 4 korcsoport kötél és szalag gyakorlatok
20:10 Eredményhirdetés III. osztály 4 korcsoport
MAGYAR RITMIKUS GIMNASZTIKA SZÖVETSÉG

2020.március 18. csütörtök
9:30 Bírói értekezlet
10:00-11:00 III. osztály 1 korcsoport szabad gyakorlatok (Tatus, Csilla, Reni)
11:00-11:05 III. osztály 1 korcsoport kötél, karika melegítés
11:05-11:25 III. osztály 1 korcsoport kötél, karika gyakorlatok
11:25-11:30 III. osztály 2 korcsoport szabad melegítés
11:30-11:50 Eredményhirdetés III. osztály 1 korcsoport, Bírói értekezlet
11:50-13:50 III. osztály 2 korcsoport szabad gyakorlatok
13:50-13:55 III. osztály 2 korcsoport karika melegítés
13:55-15:30 III. osztály 2 korcsoport karika gyakorlatok
15:30-15:35 III. osztály 2 korcsoport kötél, labda és buzogány melegítés
15:35-15:50 III. osztály 2 korcsoport kötél, labda és buzogány gyakorlatok
16:00 Eredményhirdetés III. osztály 2 korcsoport

Sorsolás LINKEK:

DO_sorsolás_kedd

DO_sorsolás_szerda

DO_sorsolás_csütörtök

 

Hajrá Lányok, Hajrá ESMTK!