Gyöngyszem Kupa

            IDőREND

             1. GYÖNGYSZEM KUPA

               2021.ÁPRILIS.24-25.

                LÁNG SPORTCSARNOK

 

Szombat

 

  1. II. osztály serdülő

                8:00-9:20

Sorszám Név Év Egyesület Szer
         
1.         Pál Bernadett 2010 ESMTK labda
2.         Csontos Fanni 2010 ETO RG labda
3.         Halányi-Rácz Blanka 2010 Római Parti SE labda
4.         Varga Veronika 2010 Grácia Fair Se labda
5.         Galambos Szófia 2009 Hort Se labda
6.         Szabó Zsófia 2009 Grácia Fair Se labda
7.         Kovács Lenke 2009 Hort Se labda
8.         Cseh Dominika 2009 Csepel Rg labda
9.         Széles Vaszilissza 2009 Grácia Fair Se labda
10.     Abelovszky Bianka 2008 Hort Se labda
11.     Sztrinkai Réka 2009 Római Parti SE labda
12.     Szentesi Lili 2009 Vecsés SE labda
13.     Frenkó Jázmin 2009 Hort Se labda
14.     Szekeres Zsuzsanna 2008 Csepel Rg labda
15.     Sebők Lilla 2008 ETO Rg labda
16.     Majszin Nikolett 2008 Csepel Rg labda
17.     Yasar Elif Hanna 2008 Gyöngyszem Se labda
18.     Garbacz Dorina 2008 ESMTK labda
19.     Őcsi Alíz 2008 OSC RG Se labda
20.     Munkácsi Lívia 2008 Csepel Rg labda
         
1.         Pál Bernadett 2010 ESMTK szabad
2.         Csontos Fanni 2010 ETO RG szabad
3.         Halányi-Rácz Blanka 2010 Római Parti SE szabad
4.         Varga Veronika 2010 Grácia Fair Se szabad
5.         Galambos Szófia 2009 Hort Se szabad
6.         Szabó Zsófia 2009 Grácia Fair Se szabad
7.         Kovács Lenke 2009 Hort Se szabad
8.         Cseh Dominika 2009 Csepel Rg szabad
9.         Széles Vaszilissza 2009 Grácia Fair Se szabad
10.     Abelovszky Bianka 2008 Hort Se szabad
11.     Sztrinkai Réka 2009 Római Parti SE szabad
12.     Szentesi Lili 2009 Vecsés SE szabad
13.     Frenkó Jázmin 2009 Hort Se szabad
14.     Szekeres Zsuzsanna 2008 Csepel Rg szabad
15.     Sebők Lilla 2008 ETO Rg szabad
16.     Majszin Nikolett 2008 Csepel Rg szabad
17.     Yasar Elif Hanna 2008 Gyöngyszem Se szabad
18.     Garbacz Dorina 2008 ESMTK szabad
19.     Őcsi Alíz 2008 OSC RG Se szabad
20.     Munkácsi Lívia 2008 Csepel Rg szabad

 

                   9:20-9:30 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

    II.osztály gyerek „A”

    9:30-9:55

Sorszám Név Év Egyesület Szer
         
1.         Bartal Zorka 2012 Vecsés SE szabad
2.         Karácsony Fanni 2012 Vitál Rg szabad
3.         Boczor Hanna Barbara 2012 Limes SE szabad
4.         Cseh Annaliza 2012 ETO RG szabad
5.         Pap Réka 2012 Vitál Rg szabad
6.         Varga Szofi 2012 Plié Rg szabad
7.         Dudok Nóra 2012 Csepel Rg szabad
8.         Rohr Luca 2012 Vitál Rg szabad
9.         Magyari Fanni 2012 Plié Rg szabad
10.     Szekér Kinga 2012 Grácia Fair Se szabad
11.     Spiesz Katalin 2012 Hort Se szabad

 

                     9:55-10:05 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

    II.osztály gyerek „B”

    10:05-10:30

 

1.         Méhes Fanni 2011 KVSE szabad
2.         Takavec Flóra 2011 Hort Se szabad
3.         Dávid Ramóna 2011 Vecsés SE szabad
4.         Fehér Noémi 2011 Hort Se szabad
5.         Jancsek Nóra 2011 Vecsés SE szabad
6.         Karab Nóra 2011 Csepel Rg szabad
7.         Szelei Borcsa 2011 Hort Se szabad
8.         Bencze Janka 2011 Vitál Rg szabad
9.         Bedő Dóra 2011 Hort Se szabad
10.     Nagy Szabina 2010 Vecsé Se szabad
11.     Mayer Lilla 2010 Vitál Rg szabad
12.     Pálfi Anna Gina 2010 Vecsés SE szabad

 

 

                10:30-10:40   Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

               II.osztály felnőtt

                10:40-11:40

Sorszám Név Egyesület Szer
       
1.         Bugyi Amira Anda Grácia Fair Se buzogány
2.         Schreiner Anna OSC RG SE buzogány
3.         Balázs Barbara ESMTK buzogány
4.         Nagy Lara KVSE buzogány
5.         Virág Vivien Grácia Fair Se buzogány
6.         Lévai Anna Hort Se buzogány
7.         Tóth Vivien DVTK buzogány
8.         Dobos Debóra Grácia Fair Se buzogány
9.         Dulai Réka KVSE buzogány
10.     Katona Dorina Grácia Fair Se buzogány
11.     Griger Hanna Limes SE buzogány
12.     Vörös Nóra ESMTK buzogány
13.     Gerencséri Barbara KVSE buzogány
14.     Németh Amarilla Dóra Grácia Fair Se buzogány
       
1.         Bugyi Amira Anda Grácia Fair Se karika
2.         Schreiner Anna OSC RG SE karika
3.         Balázs Barbara ESMTK karika
4.         Nagy Lara KVSE karika
5.         Virág Vivien Grácia Fair Se karika
6.         Lévai Anna Hort Se karika
7.         Tóth Vivien DVTK karika
8.         Dobos Debóra Grácia Fair Se karika
9.         Dulai Réka KVSE labda
10.     Katona Dorina Grácia Fair Se labda
11.     Griger Hanna Limes SE labda
12.     Vörös Nóra ESMTK labda
13.     Gerencséri Barbara KVSE labda
14.     Németh Amarilla Dóra Grácia Fair Se labda

 

    11:40-11:50   Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

                I.osztály felnőtt

    11:50-12:40  

 

Sorszám Név Egyesület Szer
       
1.         Maros-Szabó Réka LIMES SE buzogány
2.         Tóth Petra Csepel Rg buzogány
3.         Ficzere Kamilla Csepel Rg buzogány
4.         Maros-Szabó Réka-BEMUTATÓ LIMES SE karika
5.         Bánki Bernadett Csepel Rg buzogány
6.         Eszenyi Zsuzsanna Csepel Rg buzogány
       
1.         Maros-Szabó Réka LIMES SE labda
2.         Tóth Petra Csepel Rg labda
3.         Ficzere Kamilla Csepel Rg labda
4.         Bánki Bernadett Csepel Rg labda
5.         Eszenyi Zsuzsanna Csepel Rg labda
  Maros-Szabó Réka-BEMUTATÓ LIMES SE szalag

 

               12:20-12:40 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

               Besorolás nélküli versenysport

               12:40-13:20

Sorszám Név Év Egyesület Szer
         
1.         Sóber Natália Hanna-bemtató 2015 Grácia Fair Se szabad
2.         Völgyesi Noémi 2014 Csepel Rg szabad
3.         Jobbágy Liana 2014 KVSE szabad
4.         Priskin Lia 2014 ETO RG szabad
5.         Barna Flóra 2014 Hort Se szabad
6.         Tóth Hédi 2013 Római Parti Se szabad
7.         Molnár Zoé 2013 ETO RG szabad
8.         Farkas Lotti 2013 Hort Se szabad
9.         Soós Léda 2013 ETO RG szabad
10.     György Napsugár 2013 Hort Se szabad
11.     Túróczi Emma 2013 Grácia Fair Se szabad
12.     Kanász-Nagy Blanka 2013 ETO RG szabad
13.     Töreky Kira 2013 Vecsés SE szabad
14.     Gábor Laura 2013 Grácia Fair Se szabad
15.     Farkas Lolita 2013 ETO RG szabad
16.     Spiesz Dorothy 2013 Hort Se szabad
17.     Tóth Szofi 2013 Grácia Fair Se szabad
18.     Frenkó Fruzsina 2013 Hort Se szabad
19.     Farkas Fahéj 2013 ETO RG szabad
20.     Frikk Fanni 2013 Grácia Fair Se szabad

 

               13:20-13:40 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

               I.osztály serdülő

               13:40-14:10

Sorszám Név Egyesület Szer
       
1.         Bednanics Dóra Csepel Rg buzogány
2.         Bozó-Bódi Kitti ESMTK buzogány
3.         Baráth Alexa Csepel Rg buzogány
4.         Bugyi Ariella Zoé Grácia Fair Se labda
5.         Örvendi Rebeka Csepel RG labda
       
1.         Bednanics Dóra Csepel Rg karika
2.         Bozó-Bódi Kitti ESMTK karika
3.         Baráth Alexa Csepel Rg labda
4.         Bugyi Ariella Zoé Grácia Fair Se karika
5.         Örvendi Rebeka Csepel RG karika

 

               14:10-14:20 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

               I.osztály gyerek

               14:20-15:00

 

Sorszám Név Év Egyesület Szer
         
1.         Dervalics Renáta 2012 ESMTK karika
2.         Krámer Hanga- 2012 Limes SE karika
3.         Hangay Lilla 2012 Grácia Fair Se karika/l
4.         Stefanek Kata 2012 ESMTK karika
5.         Szemán Zoé 2011 Csepel Rg karika
6.         Péter Vivien 2011 Csepel Rg karika
7.         Kemény Csilla 2011 ESMTK karika
8.         Örvendi Regina 2010 Csepel Rg karika
9.         Boncz Nóra 2010 Csepel Rg karika
10.     Ötvös Laura 2010 Grácia Fair Se labda
         
1.         Dervalics Renáta 2012 ESMTK szabad
2.         Krámer Hanga- 2012 Limes SE szabad
3.         Hangay Lilla 2012 Grácia Fair Se szabad
4.         Stefanek Kata 2012 ESMTK szabad
5.         Szemán Zoé 2011 Csepel Rg szabad
6.         Péter Vivien 2011 Csepel Rg szabad
7.         Kemény Csilla 2011 ESMTK szabad
8.         Örvendi Regina 2010 Csepel Rg szabad
9.         Boncz Nóra 2010 Csepel Rg szabad
10.     Ötvös Laura 2010 Grácia Fair Se szabad
         

 

   15:00-15:10 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

               III.osztály gyerek

               15:10-15:40

 

1.         Hrabovszky Kumar Nina 2012 Római Parti Se szabad
2.         Gasparics Mónika 2012 Csepel Rg szabad
3.         Lakó Liza Anna 2012 Grácia Fair Se szabad
4.         Kövér Dorina 2012 Grácia Fair Se szabad
5.         Molnár Luca 2011 Gyöngyszem Se szabad
6.         Nagy Petra 2011 Grácia Fair Se szabad
7.         Gál Nóra 2011 Csepel Rg szabad
8.         Juhász-Pap Lujza 2011 DVTK szabad
9.         Takács Henrietta 2011 Római Parti Se szabad
10.     Dányi Eszter 2011 DVTK szabad
11.     Bíró Boglárka 2011 Csepel Rg szabad
12.     Szabados-Molnár Virág 2011 Gyöngyszem SE szabad
13.     Ihász Magdolna Panna 2012 Csepel Rg szabad
14.     Czirják Loren 2010 DVTK szabad
15.     Farkas Rozina 2010 DVTK szabad

 

               15:40-15:50 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

                III.osztály serdülő „A”

               15:50-16:55

Sorszám Név év Egyesület Szer
         
1.         Völgyesi Petra 2010 Csepel Rg karika
2.         Sánta Zsófia 2010 Hort Se karika
3.         Sándor Lara 2010 ETO RG karika
4.         Matula Natália 2010 Grácia Fair Se karika
5.         Kővári Vivien 2010 Csepel Rg karika
6.         Pócs Hanna 2010 Hort Se karika
7.         Hajnal Lívia 2010 Grácia Fair Se karika
8.         Farkas Luca 2010 Hort Se karika
9.         Berecz Júlia 2009 Grácia Fair Se karika
10.     Barna Panna 2009 Hort Se karika
11.     Orenstein Eszter 2009 OSC RG SE karika
12.     Parádi Anna 2009 Limes SE karika
13.     Simon Viktória 2009 ETO RG karika
14. Szentkatolnay Borbála 2009 Római Parti SE karika
15. Barta Johanna 2009 Plié RG karika
16. Nagy Panna-Római 2009 Római Parti SE karika
         
1.         Sándor Lara 2010 ETO RG szabad
2.         Matula Natália 2010 Grácia Fair Se szabad
3.         Kővári Vivien 2010 Csepel Rg szabad
4.         Pócs Hanna 2010 Hort Se szabad
5.         Hajnal Lívia 2010 Grácia Fair Se szabad
6.         Farkas Luca 2010 Hort Se szabad
7.         Berecz Júlia 2009 Grácia Fair Se szabad
8.         Barna Panna 2009 Hort Se szabad
9.         Orenstein Eszter 2009 OSC RG SE szabad
10.     Parádi Anna 2009 Limes SE szabad
11.     Simon Viktória 2009 ETO RG szabad
12. Szentkatolnay Borbála 2009 Római Parti SE szabad
13. Barta Johanna 2009 Plié RG szabad
14. Római Parti SE 2009 Római Parti SE szabad

 

               16:55-17:10 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

               III.osztály serdülő „B”

               17:10-18:00

Sorszám Név év Egyesület Szer
         
1.         Szilasi Dorka 2008 Plié Rg karika
2.         Yasar Elif Hanna 2008 Gyöngyszem SE karika
3.         Czirmay Eszter 2008 Római Parti SE karika
4.         Jobbágy Leila 2008 KVSE karika
5.         Habi Virág 2008 Grácia Fair Se karika
6.         Szőnyi Adél 2008 Római Parti SE karika
7.         Donáth Jázmin 2008 ESMTK karika
8.         Petendi Blanka 2008 Limes SE karika
9.         Nagy Szamira 2008 Grácia Fair Se karika
10.     Lics Flóra 2008 ESMTK karika
11.     Matula Lilána 2008 Grácia Fair Se karika
         
1.         Szilasi Dorka 2008 Plié Rg szabad
2.         Yasar Elif Hanna 2008 Gyöngyszem SE szabad
3.         Czirmay Eszter 2008 Római Parti SE szabad
4.         Jobbágy Leila 2008 KVSE szabad
5.         Habi Virág 2008 Grácia Fair Se szabad
6.         Szőnyi Adél 2008 Római Parti SE szabad
7.         Donáth Jázmin 2008 ESMTK szabad
8.         Petendi Blanka 2008 Limes SE szabad
9.         Nagy Szamira 2008 Grácia Fair Se szabad
10.     Lics Flóra 2008 ESMTK szabad
11.     Matula Lilána 2008 Grácia Fair Se szabad

 

               18:00 Eredményhirdetés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vasárnap

                Szabadidő I.-II. Junior

                8:00-8:45

                Szabadidő I Junior

Sorszám Név Egyesület Szer
       
1.         Balog Lili ESMTK karika
2.         Jenei Fruzsina OSC RG Se karika
3.         Farkas Lara ESMTK karika
4.         Csordás Boróka Római Parti Se karika
5.         Lakics Eszter ETO Rg karika
6.         Dani Zsanka ESMTK karika
7.         Kovács Eszter Vitál Rg labda
8.         Bécsi Szonja ETO Rg labda
9.         Pohly Tamara ESMTK labda
10.     Szabó Ágota Pillangó Se labda
11.     Ray Hanna ETO Rg labda

 

                Szabadidő II Junior

Sorszám Név Egyesület Szer
       
1.         Hangácsi Emese Hort Se buzogány
2.         Geiger Adél ESMTK buzogány
3.         Marton Viktória ESMTK labda
4.         Mészáros Linda ESMTK labda
5.         Ress Bella OSC RG Se karika
6.         Tótik Tünde ESMTK karika
7.         Tóth Maja Hort Se szabad
8.         Uszkay Leila ETO RG karika
9.         Jolsvai Lilla Hort Se szabad
10.     Szöllősi Nóra Limes SE szabad
11.     Pilusin Kata Hort Se szabad
12.     Lénárt Boglárka Vecsés Se szabad

 

               8:45-9:00 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

             

           

              Szabadidő II. Serdülő

              9:00-9:30

Sorszám Név Év Egyesület Szer
         
1.         Koleszár Hanga 2010 DVTK szabad
2.         Kátai Borbála 2010 Budai XI szabad
3.         Vass Zoé Zóra 2010 DVTK szabad
4.         Nevisánszki Réka 2010 DVTK szabad
5.         Csordás Glória 2010 ESMTK karika
6.         Virág Lara-Budai 2010 Budai XI karika
7.         Kiss Regina 2009 OSC RG Se karika
8.         Surányi Rozi 2009 Gyöngyszem Se karika
9.         Karácsony Kinga 2009 Vitál Rg karika
10.     Sáfár Eszter 2009 Gyöngyszem SE karika
11.     Elmauer Gréta 2009 Vecsés Se szabad
12.     Zsoldos Abigél 2008 ESMTK karika
13.     Rehó Virág 2008 Grácia Fair Se karika
14.     Szabó Katalin 2008 ESMTK karika

 

               9:30-9:50 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

             

              Besorolás nélküli szabadidő „A”

              9:50-10:10

Sorszám Név Év Egyesület Szer
         
1.         Czukor Liza-bemutató 2015 Római Parti Rg Se szabad
2.         Szőke Mia 2014 ESMTK szabad
3.         Török Anna 2014 Gyömrő Városi Sport Klub szabad
4.         Sándor Jázmin Laura 2014 Római Parti Rg Se szabad
5.         Papp Veronika 2014 Grácia Fair Se szabad
6.         Izsák Zoé 2014 Vecsés Se szabad
7.         Szirt Lia 2014 ESMTK szabad
8.         Scridon Amira 2014 Pillangó Se szabad
9.         Takács Kamilla Sára 2014 Gyöngyszem Se szabad
10.     Kreiner Kira 2014 Plié szabad
11.     Benke Kamilla 2014 ESMTK szabad
12.     Puha Klaudia 2014 Budai XI szabad

 

               10:10-10:20 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

    Besorolás nélküli szabadidő+duó „B”

               10:20-10:50

 

1.         Ari-Baksay Zoé 2013 Grácia Fair Se szabad
2.         Leidecker Laura 2013 Gyömrő Városi Sport Klub szabad
3.         Halányi- Rácz Flóra 2013 Római Parti Rg Se szabad
4.         Kulcsár Lejla 2013 Plié Rg szabad
5.         Varga Bogi 2013 DVTK szabad
6.         Gál Blanka 2013 Budai XI szabad
7.         Tóth Hanna 2013 DVTK szabad
8.         Boda Kincső 2013 ESMTK szabad
9.         Füredi Panna 2013 Vitál Rg szabad
10.     Dobó Dalma 2013 Plié Rg szabad
11.     Réthi Csenge 2013 Gyömrő Városi Sport Klub szabad
12.     Tóth Hanna 2013 DVTK szabad
13.     Krudinszky La 2013 Plié Rg szabad
14.     Kiss Maja 2013 Budai XI szabad
15.     Gáspár Hédi 2013 Gyömrő Városi Sport Klub szabad
16.     Daróczi Bettina Luca 2013 Plié Rg szabad
17.     Rajcsányi Olívia 2013 Grácia Fair Se szabad
18.     Csernok Hanna-Pásztor Anna-DUÓ 2013 Grácia Fair Se szabad

 

               10:50-11:10 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

             Szabadidő II. gyerek „A”

             11:10-11:45

Sorszám Név Év Egyesület Szer
         
1.         Balaton Rebeka 2012 ESMTK szabad
2.         György Flóra 2012 Grácia Fair Se szabad
3.         Pollák Diána 2012 ESMTK szabad
4.         Finta Boglárka 2012 ETO Rg szabad
5.         Benke Alíz 2012 ESMTK szabad
6.         Varga-Duray Villő 2012   szabad
7.         Császár Kinga 2012 Plié Rg szabad
8.         Révész Éva 2012 LIMES Se szabad
9.         Karácsoni Eszter 2012 Római Parti Rg szabad
10.     Rozgonyi Csenge 2012 ESMTK szabad
11.     Kardos Orsolya 2012 Hort Se szabad
12.     Rácz Annelin 2012 Gyöngyszem Se szabad
13.     Ambrus Réka 2010 Plié Rg szabad
14.     Horváth Réka 2010 Plié Rg szabad
15.     Hörich Réka 2010 Hort Se szabad
16.     Szkladányi Dóra 2010 Csepel Rg szabad

 

               11:45-11:55 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

               Szabadidő II. gyerek „B”

               11:55-12:20

 

1.         Filótás Fanni 2011 Plié Rg szabad
2.         Valli Liliana 2011 OSC RG Se szabad
3.         Bogó Alíz 2011 ESMTK szabad
4.         Kecsmarik Cheyenne 2011 Római Parti Se szabad
5.         Szabó Lola 2011 Hort Se szabad
6.         Réz Alexanda 2011 Zsámbéki Se szabad
7.         Krizsák Maja 2011 Plié szabad
8.         Susán Adri 2011 Gyöngyszem Se szabad
9.         Dráviczki Emma 2011 ESMTK szabad
10.     Tóth Amíra 2011 Hort Se szabad
11.     Szalai Anna 2011 Grácia Fair Se szabad
12.     Kiss Laura 2011 ESMTK szabad
13.     Pester Izabella 2011 Gyöngyszem Se szabad
14.     Kovács Eszter 2011 Hort Se szabad
15.     Fodor Niké 2011 Limes Se szabad
16.     Karaba Nóra 2011 Csepel Rg szabad
17.     Gaál Izabella 2011 Hort Se szabad
18.     Császár-Biró Laura 2011 Grácia Fair Se szabad
19.     Horváth Rebecca 2011 Plié Rg szabad

 

               12:20-12:35 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

               Szabadidő I. felnőtt

               12:35-13:05

Sorszám Név Egyesület szer
       
1.         Szűcs Vivien OSC RG Se buzogány
2.         Csényi Bianka ESMTK buzogány
3.         Molnár Karsa Virág Hort Se buzogány
4.         Csordás Noémi OSC RG Se buzogány
5.         Vanyák Dorina Hort Se labda
6.         Molnár Zsófia OSC RG Se labda
7.         Csanádi Éva Stella Pillangó Se labda
8.         Nagy Boróka OSC RG Se labda
9.         Horváth Antónia KVSE karika
10.     Kisberk Napsugár Grácia Fair Se karika
11.     Kovács Henriett Csepel Rg karika
12.     Kovács Nóra OSC RG Se labda
       

 

   Szabadidő 2 junior csapat

Sorszám Név Egyesület Szer
       
1.         Jaroscsák Emese(2008), Mangliár Kinga(2005), Fekete Adél(2005), Lénárt Olívia(2006) ESMTK buzogány

 

               13:05-13:15 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

                Szabadidő I. serdülő „A”

                13:15-13:50

Sorszám Név Év Egyesület Szer
         
1.         Sándor Lili 2010 Gyömrő Városi Sport Klub karika
2.         Riesing Ramira 2010 ESMTK karika
3.         Horváth-Lőrincz Edda 2010 Limes Se karika
4.         Forgács Lili 2010 ESMTK karika
5.         Balogh Emma 2010 Vitál Rg karika
6.         Pataki Panka 2010 ESMTK karika
7.         Tóbiás Katalin Lara 2010 Grácia Fair Se szabad
8.         Elszászer Anna 2010 ESMTK szabad
9.         Révész Liliána 2010 Limes Se szabad
10.     Pollák Viktória 2010 ESMTK szabad
1.         Rácz Hanna Mia 2008 Gyöngyszem Se karika
2.         Papp Tímea 2008 ESMTK karika
3.         Nagy Petra 2008 Budai XI karika
4.         Károlyi Hanga 2008 Budai XI labda
5.         Lucz Flóra 2008 Grácia Fair Se szabad
6.         Sándor Flóra 2008 Gyömrő Városi Sport Klub szabad
7.         Kovács Míra Csenge 2008 Grácia Fair Se szabad

 

               13:50-14:00 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

                Szabadidő I. serdülő „B”

                14:00-14:35

 

 

1.         Skripeczky Emma 2009 Limes Se karika
2.         Kusztos Lilla 2009 Gyöngyszem Se karika
3.         Alexovics Lili 2009 ETO Rg karika
4.         Seidova Aszmar 2009 Grácia Fair Se szabad
5.         Klein Laura 2009 Gyömrő Városi Sport Klub szabad
6.         Kasper Klaudia 2009 ETO Rg karika
7.         Seidova Szofi 2009 Grácia Fair Se szabad
8.         Borbély Villő 2009 Grácia Fair Se szabad
9.         Domonkos Réka 2009 Vitál Rg szabad
10.     Éhn Boglárka 2009 ETO Rg karika
11.     Hegyi Fruzsina 2009 Grácia Fair Se szabad
12.     Kasper Alexandra 2009 ETO Rg karika
13.     Ferencsik Réka 2009 Grácia Fair Se szabad
14.     Szőke Maja 2008 ESMTK karika
15.     Kmetty Laura 2008 Limes Se karika
16.     Tóth-Salamon Lilla 2008 Budai XI karika

 

 

               14:35-14:55 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

               Szabadidő I. gyerek+Szabadidő II .duó

               14:55-15:20

Sorszám Név Év Egyesület Szer
         
1.         Hájas Angelika 2012 Grácia Fair Se szabad
2.         Békefi Hanna 2012 Gyömrő Városi Sport Klub szabad
3.         Váraljai Réka 2012 Grácia Fair Se szabad
4.         Kovács Bianka 2012 Grácia Fair Se szabad
5.         Skripeczky Flóra 2011 Limes Se szabad
6.         Kerekes Júlia 2011 Grácia Fair Se szabad
7.         Nagy Zóra 2011 Grácia Fair Se szabad
8.         Magyari Viola 2010 Gyöngyszem Se szabad
9.         Kun Izabella 2010 Gyöngyszem Se szabad
10.     Sinkovicz Réka 2010 Gyöngyszem Se szabad

                       

               DUÓ-Szabadidő 2

Valacsai Léna, Bródi Bogi Hort SE szabad

 

              15:20-15:30 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

                III. osztály junior „A”

                15:30-16:20

Sorszám Név Egyesület Szer
       
1.         Vígh Panna Csepel Rg labda
2.         Németh Zoé KVSE labda
3.         Hámori Adél ESMTK labda
4.         Kovács Nikolett Csepel Rg labda
5.         Pál Zsófia Gyömrő labda
6.         Pohly Bora ESMTK labda
7.         Novák Fanni Flóra OSC RG SE labda
8.         Papp Zsófia ESMTK labda
9.         Vitéz Zsófia ESMTK labda
10.     Jakab Laura Grácia Fair Se labda
11.     Varga Hajni Gyöngyszem Se labda
12.     Králik Borbála ESMTK labda
     13. Farkasházi Nóra Limes labda
       
1.         Vígh Panna Csepel Rg karika
2.         Németh Zoé KVSE karika
3.         Hámori Adél ESMTK karika
4.         Kovács Nikolett Csepel Rg karika
5.         Pál Zsófia Gyömrő karika
6.         Pohly Bora ESMTK karika
7.         Novák Fanni Flóra OSC RG SE karika
8.         Papp Zsófia ESMTK karika
9.         Vitéz Zsófia ESMTK karika
10.     Jakab Laura Grácia Fair Se karika
11.     Varga Hajni Gyöngyszem Se karika
12.     Králik Borbála ESMTK karika
     13. Farkasházi Nóra Limes karika

 

               16:20-16:30 melegítés a szőnyegen

 

               III. osztály junior „B”

               16:30-17:10

Sorszám Név Egyesület Szer
       
1.         Tácsik Noémi Flóra Római Parti SE labda
2.         Repei Lora ESMTK labda
3.         Butkai Lara Csepel Rg labda
4.         Donáth Karolina ESMTK labda
5.         Vígh Fanni Gyöngyszem Se labda
6.         Hanyecz Anna ESMTK labda
7.         Prgoner Enikő Csepel Rg labda
8.         Mencző Noémi ESMTK labda
9.         Szentmártoni Izabella Gyöngyszem Se labda
10.     Glatt Laura ESMTK labda
11.     Gyenes Eszter Grácia Fair Se buzogány
12.     Győri Zoé Csepel Rg labda
       
1.         Tácsik Noémi Flóra Római Parti SE karika
2.         Repei Lora ESMTK karika
3.         Butkai Lara Csepel Rg karika
4.         Donáth Karolina ESMTK karika
5.         Vígh Fanni Gyöngyszem Se karika
6.         Hanyecz Anna ESMTK karika
7.         Prgoner Enikő Csepel Rg karika
8.         Mencző Noémi ESMTK karika
9.         Szentmártoni Izabella Gyöngyszem Se karika
10.     Glatt Laura ESMTK karika
11.     Gyenes Eszter Grácia Fair Se karika
12.     Győri Zoé Csepel Rg karika

 

               17:10-17:25 Eredményhirdetés + melegítés a szőnyegen

 

  1. II. osztály junior

              17:25-18:25

Sorszám Név Egyesület Szer
       
1.         Németh Viktória ESMTK buzogány
2.         Blendea Réka Csepel Rg buzogány
3.         Bedő Réka Hort Se buzogány
4.         Kövessy Rita Grácia Fair buzogány
5.         Szőke Klaudia Limes SE buzogány
6.         Deme Luca ESMTK buzogány
7.         Tóth Anna Csepel Rg buzogány
8.         Lévai Emma Hort Se buzogány
9.         Barta Bianka ESMTK buzogány
10.     Berek Ida Grácia Fair Se buzogány
11.     Győri Villő Csepel Rg buzogány
12.     Kovács Zille Hort Se buzogány
13.     Szabó Veronika Csepel Rg buzogány
       
1.         Németh Viktória ESMTK labda
2.         Blendea Réka Csepel Rg labda
3.         Bedő Réka Hort Se labda
4.         Kövessy Rita Grácia Fair Se labda
5.         Szőke Klaudia Limes SE labda
6.         Deme Luca ESMTK labda
7.         Tóth Anna Csepel Rg labda
8.         Lévai Emma Hort Se labda
9.         Barta Bianka ESMTK labda
10.     Berek Ida Grácia Fair Se labda
11.     Győri Villő Csepel Rg labda
12.     Kovács Zille Hort Se labda
13.     Szabó Veronika Csepel Rg labda

 

               18:25 Eredményhirdetés

 

            

Hajrá Lányok, Hajrá ESMTK!